Beschrijving
Cold Steel Recon I Tanto PE
Het Cold Steel Recon I Tanto PE mes is een groot tactisch zakmes met een blad van maar liefst 10 centimeter. Dit mes is ontwikkeld voor de tactische gebruiker en is bestand tegen de meest zware omstandigheden. Het speciale CTS-XHP staal zorgt ervoor dat dit blad lang scherp blijft en nagenoeg onbreekbaar is. Het blad van deze Tanto is niet alleen geschikt voor de grotere snijklussen en hakwerkzaamheden, maar is ook zeer geschikt voor het doorboren van diverse materialen.
Het mes van de Cold Steel Recon I Tanto PE is voorzien van een matzwarte coating die reflecties van het mes voorkomt. Daarnaast biedt deze coating extra bescherming. Dit is een relatief groot maar zeer degelijk mes. Het handvat is voorzien van de welbekende G10 grip.
De Cold Steel Recon 1 Tanto SE is voorzien van een deels gekarteld blad voor de doorsnijden van ruw materiaal zoals kabels.
De Cold Steel Recon 1 Tanto PE is voorzien van een volledig gladgeslepen blad.
- Zwart
- CTS-XHP
- Tanto Point
- BackLock
- Carbon/G10
- Andrew Demko
- 62.00
- 10.40
- 13.40
- 23.80
- 150.00
Wij geven op dit Cold Steel mes 25 jaar garantie
Reviews
Er zijn nog geen reviews.