Beschrijving
Buck 120 General mes
Koning, keizer, admiraal? Bij Buck Knives is het koning, keizer, generaal! Het Buck 120 General mes is het grootste mes uit de serie met Bowie messen uit collectie met jachtmessen. Dit mes heeft een blad van maar liefst 18.7 centimeter en is daarom uitermate geschikt voor de jager op groot wild of de outdoor liefhebber die ver van de bewoonde wereld is. Dit mes is zeer goed geschikt voor het hakken, kappen en slachten.
Eigenschappen Buck 120 General
- 18.70
- 11.50
- 30.00
- 247.00
- 56.00
Blad
Het blad is gemaakt van 420 HC staal. Dit is relatief sterk staal dat je zelf goed kunt slijpen. Het blad is afgewerkt met een mooie matte finish die niet glimt. De punt is zoo gemaakt dat je goed door materiaal kunt prikken.
Handvat
Het handvat zit over het lemmet heen in plaats van er aan vast. Hierdoor heb je een mes uit één stuk wat enorm degelijk is (full tang). Het handvat is ingelegd met composiet voor extra grip en gemak. De pommel is van aluminium.
Uiteraard wordt dit mes geleverd met een goede schede.
Wij geven 25 jaar garantie op het Buck 120 general mes.
Reviews
Er zijn nog geen reviews.